ЧОГО БОЯТЬСЯ ОПОЗИЦІЙНИЙ ТА ПРОВЛАДНИЙ КАНДИДАТИ?

ЧОГО БОЯТЬСЯ ОПОЗИЦІЙНИЙ ТА ПРОВЛАДНИЙ КАНДИДАТИ?
11.10.2012

ЧОГО БОЯТЬСЯ ОПОЗИЦІЙНИЙ ТА ПРОВЛАДНИЙ КАНДИДАТИ?

Стебник у сум’ятті. До порожніх крісел довелося звертатися ведучому Іванові Куцю, зачитуючи запитання до кандидатів у народні депутати Романа Ілика від ВО «Батьківщина» та Михайла Янковського від Партії регіонів під час спроби провести політичні дебати між ними та кандидатом у народні депутати Ігорем Курусом. Зал стебницького Народного дому у відповідь гудів, демонструючи тим самим, що неявкою пани-кандидати образили не свого конкурента, а стебничан.
Нагадаємо: Ігор Курус з початку виборчої кампанії намагається організувати дискусію стосовно того, що повинен зробити майбутній депутат Верховної Ради від нашого округу, щоб вивести край із занепаду. Та, на жаль, опоненти навідріз відмовляються від дебатів. Цього разу запрошення на дебати надсилали як на адресу штабів, так і заказними листами на адреси самих кандидатів. Мабуть, не знаючи цього, представник Романа Ілика заявив, що його на дебати ніхто не запрошував. Та коли довірені особи Ігоря Куруса продемонстрували документи, представникові Ілика можна було поспівчувати. Зал загудів, заплескав, затупотів і тим самим виразив своє ставлення до його слів. Стебник у сум’ятті. До порожніх крісел довелося звертатися ведучому Іванові Куцю, зачитуючи запитання до кандидатів у народні депутати Романа Ілика від ВО «Батьківщина» та Михайла Янковського від Партії регіонів під час спроби провести політичні дебати між ними та кандидатом у народні депутати Ігорем Курусом. Зал стебницького Народного дому у відповідь гудів, демонструючи тим самим, що неявкою пани-кандидати образили не свого конкурента, а стебничан.
То чому кандидати від ВО «Батьківщина» та Партії регіонів відмовляються від дебатів з Ігорем Курусом? Роман Ілик у відповідь на одне із запрошень буквально відрубав: «Я із самовисуванцями на дебати не піду!» Це прозвучало як зневага до людина, котра пішла на вибори без «партійного даху». То виходить, що найбільшим із достоїнств такого кандидата в депутати є партійний «лейбл» - етикетка, що засвідчує приналежність до того чи іншого політичного угруповання?
Це проблема більшості партійних функціонерів – не потіти над програмами, а скористатися брендом партії.
Й коли приходять нові люди, котрі в поті чола працюють над тим, щоб дати краю орієнтир для руху, це функціонерів дратує. Дратує, бо до такого повороту подій вони не готові. Схоже, не готовий і Роман Ілик. Отримавши приблизно 20-відсотковий бонус за партійний бренд, він, мабуть, боїться його розтратити у відкритих дебатах.
Це проблема більшості партійних функціонерів – не потіти над програмами, а скористатися брендом партії. Й коли приходять нові люди, котрі в поті чола працюють над тим, щоб дати краю орієнтир для руху, це функціонерів дратує. Між тим, пана Ілика хотіли запитати, що він зробив для стебничан, будучи депутатом облради та першим заступником голови Львівської облради. Цікавило й те, чим він може пояснити закиди ЗМІ про його співпрацю з братами Дубневичами, які є бізнес-партнерами голови ОДА, регіонала Костюка. І, зрозуміло, як він відреагував на заяву одного із кандидатів у народні депутати про те, що у 90-х роках «банда Ілика-Пуха» вкрала в нього машину. Та він не скористався з нагоди розвіяти такі чутки. Мабуть, чогось побоявся? Панові Янковському теж мали задати непрості запитання.
Наприклад, чому уряд Азарова зволікає з вирішенням проблем, пов’язаних з ДГХП «Полімінерал»? Чому Партія регіонів провела закон, який дозволяє іноземним громадянам купувати в Україні землю несільськогосподарського призначення? (На думку фахівців, наслідки після його прийняття для держави будуть катастрофічними). Невже представники провладної партії настільки невпевнені в своїх позиціях на виборах, що намагалися створити 72 спецдільниці в Трускавці та ще кілька таких дільниць у Східниці та Модричах? (Експерти переконані, що таким чином створювали підґрунтя для фальсифікацій).
Тож довелося спілкуватися зі залом одному Ігореві Курусу. На запитання, до якої політичної сили він примкне, якщо переможе на виборах, пан Курус відповів: «Увійду до фракції тої сили, котра на Дрогобиччині набере найбільшу кількість голосів». Оскільки соціологи твердять, що наразі абсолютним лідером є ВО «Батьківщина» й скоріш за все саме вона стане переможцем виборчих перегонів на Дрогобиччині, то зрозуміло, в якій фракції буде працювати пан Курус. Для цього йому не треба змінювати своїх політичних переконань. До кінця серпня він був членом Партії Реформи і Порядок, яка входить в об’єднання «Батьківщина». Перервав своє членство тільки тому, що став кандидатом у депутати шляхом самовисування. На запитання про те, що часто йому закидають, начебто ставши депутатом, він буде майбутньою «тушкою», Ігор Курус відповів: «Коли я ще працював у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, домігся переведення всіх радіостанцій та телеканалів на українську мову, виключивши з ефіру російські телеканали РТР та ОРТ. Вже тоді регіонали на мене тиснули, а російський патріарх проклинав. А сьогодні не без сприяння опозиції введено в дію антиукраїнський закон про мови. І вони мене називають «тушкою»!
Ігор Курус також розповів про те, що веде свою виборчу кампанію за свої кошти та кошти родичів і відповів на численні запитання з залу. На жаль, дебатів не вийшло, та постійно ховатися за партійними брендами його опонентам не вдасться. На дебати в Дрогобичі теж не з’явилися 5 жовтня у Дрогобичі мали відбутися публічні дебати. Однак опозиційний кандидат Роман Ілик та провладний Михайло Янковський знову не з’явилися.
- Мені незрозуміла позиція Романа Ілика та Михайла Янковського, - говорить Ігор Курус. – адже загальновідомим є вислів, що у суперечках народжується істина. Все ж я сподіваюся, що мої «товариші по нещастю», так я жартома називаю кандидатів у народні депутати, зголосяться до участі у дискусії. Тому проведення дебатів у Дрогобичі переноситься на 11 жовтня, вони відбудуться о 18.30 год. у Народному домі.
Замість дискусії особиста розмова Як передала наш власний кореспондент Наталія Ворон, дебати між кандидатами у народні депутати Ігорем Курусом, Романом Іликом та Михайлом Янковським не відбулися і в Бориславі. Причина відміни дебатів у Бориславі та ж: Роман Ілик та Михайло Янковський на зустріч не з’явилися. А тому зустріч кандидата у народні депутати України Ігора Куруса мимоволі перетворилася на особисту розмову з тими бориславцями, котрі прийшли у зал.
Думки до теми Степан Іванович, стебничанин:
«До того дня, коли мали відбутися дебати, я особисто ще вагався за кого голосувати: за Куруса чи за Ілика? Тепер не вагаюся. Бо якщо Ілик побоявся вийти на відкриту дискусію, то це, як на мене, свідчить, що він не готовий захищати наші інтереси виборців».
Володимир Сологуб, дрогобичанин:
«Все пізнається у порівнянні. Тому мені хотілося б порівняти рівень різних кандидатів в очному портистоянні. Коли почув про те, що відбудуться дебати між Іликом, Курусом та Янковським, зрадів. Навіть заготував для кожного гарячі запитання. На жаль, не так сталось, як гадалось. Ілик та Янковський побоялися зустрічі в очному протистоянні. Та якщо вони бояться дискусії з Курусом, то чи зможуть вони вести полеміку з Чечетовим, Ківаловим чи Колєсніченком? Сумніваюся».
Наталія Шкраба, бориславчанка:
«Досі я була переконана, що треба голосувати за єдиного опозиційного кандидата й переконувала в цьому інших. Тепер моя думка змінилася. Курус не боїться вийти віч-на-віч з будь яким із кандидатів, а це свідчить, що він знає, що робити. Якщо ж Ілик та Янковський уникають дебатів, то вони, видно, не мають що сказати»
А тим часом Коли матеріал уже був готовий до друку, стало відомо, що в ніч з 9 на 10 жовтня стався прикрий інцидент: міліція затримала агітаторів Ігоря Куруса, котрі розклеювали агітаційні матеріали із запрошенням до панів Ілика та Янковського прийти на дебати. Вилучено 1200 агіток. Це вже другий такий інцидент. Про що він свідчить? Мабуть, про те, що проти Ігоря Куруса застосовують адмінресурс. Не проти «опозиційного» Ілика, якого діюча влада, вочевидь, не боїться. а проти того, кому опозиціонери навішують ярлик «тушки». Задумаймося!
Дмитро ФЕДАН
Фото Ігоря ФЕЦЯКАОголошення


«Дрогобиччина: свідки епох» у Бориславі

У Бориславі презентували книгу Романа Пастуха, Петра Сов’яка, Ігоря Шимка «Дрогобиччина : свідки епох». Книгу видано за сприяння Ігоря Куруса, головного редактора тижневика «Каменярі».

Пропозиції від партнерів:


Пропозиції від партнерів:

Дивитися фотопанораму свята - в місті Стебник відбулося відкриття стадіону (натисніть фото)Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь в оцінюванні малюнків, що надіслали діти-учасники на "Конкурс про природу".
Перейти на сторінку конкурсу


Пропозиції від партнерів:


Анонс наступного номеру № 42 (119): 01.11 – 07.11.2012 р.

Для збільшення натисніть курсором на вибрану сторінку номеру

 
ПРО ПОГОДУ


КУРСИ ВАЛЮТ
Курс долара Курс євро Курс рубля


Хостинг-партнер проекту
ТОВАРИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
авіа-, авто-, мото-техніка подарунки, сувеніри побутова техніка, електротовари продукти харчування
напої, табак промислова хімія, добрива рослини, тварини сільгосптехніка
канцелярські товари засоби безпеки кіно, фото, оптика, музичні інструменти засоби зв`язку
книги, касети, CD будматеріали, сантехніка комп`ютери, комплектуючі сировина, матеріали
косметика, парфумерія тара та упаковка меблі, предмети інтер`єру товари для дітей
медичні товари та обладнання товари для спорту та відпочинку нерухомість госптовари, побутова хімія
обладнання, інвентар електроніка одяг, взуття, текстиль ювелірні вироби
оргтехніка, офісне обладнання паливно-мастильні матеріали програмне забезпечення, софт антикваріат


ПОСЛУГИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
банківські, фінансові юридичні бухгалтерські, аудиторські рекламні, маркетингові
побутові ремонт автотранспорту, автосервіс ветеринарні ремонт побутової техніки
знайомства ремонт меблів інтер`єр, дизайн ремонтно-будівельні
інформаційні зв`язок, інтернет кур'єрські митні
медичні, косметологічні урочистості, фото-, відеозйомка налагоджувальні роботи транспортні, експедиційні, складські
освітні, учбові працевлаштування поліграфічні, видавничі, дизайн туристичні, відпочинок
операції з нерухомістю електро-монтажні охоронні, страхування нотаріальні
переклад текстів консалтингові ремонт комп`ютерів проектно-конструкторські