Східницькі депутати пішли в контрнаступ

Східницькі депутати пішли в контрнаступ
26.07.2012

Східницькі депутати пішли в контрнаступ

У Східниці відбулася сесія селищної ради, яка одноголосно прийняла два звернення. У першому депутати висловили своє негативне ставлення до прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики», а в другому вони звернулися до громадських організацій, штабів Комітету опору диктатурі області та району, керівників органів місцевого самоврядування Борислава та області, регламентного комітету Верховної Ради України та персонально до спікера парламенту з проханням втрутитися в ситуацію, щоб припинити, на їхню думку, «цілеспрямовану наклепницьку кампанію» проти селищного голови та депутатів.
Скликали сесію заради мовного питання, та пропозицію депутата М. Соколя внести в порядок денний ще одне питання підтримали всі. Нагадаємо, що народний депутат України Юрій Кармазін 2 та 15 березня двічі звертався з депутатським запитом щодо начебто незаконного виділення земельних ділянок, вирубки лісів тощо. 8 червня було ще одне депутатське звернення пана Кармазіна, підготовлене начебто його помічником-консультантом Павлом Барнацьким. Ясна річ, що кожний запит супроводжувався численними перевірками фінансово-господарської та адміністративної діяльності як селищної ради, так і суб’єктів підприємницької діяльності. А разом з інформаційною атакою, вважають депутати селищної ради, це нанесло Східниці великі збитки. За інформацією, яку оприлюднив на сесії голова депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку В. Голяк, кількість відпочивальників зменшилася на 1500 осіб щомісяця. Бо коли Інтернет кишить скандальною інформацією про Східницю, то люди намагаються оминути курорт і їдуть туди, де тихо, мирно та спокійно.
Поза всяким сумнівом, це суттєво вдарило як по суб’єктах підприємницької діяльності, так і по селищному бюджету. Вперше, за словами селищного голови Івана Піляка, не вдалося виконати піврічний бюджет за спеціальним фондом. Тож під загрозою опинилося виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Східниці на 2012 рік. Та це ще півбіди. Найгірше, що знизився приплив приватних інвестицій. У результаті, на думку депутатів селищної ради, безпідставних звинувачень, до яких вдалися народний депутат України Юрій Кармазін та його помічник Павло Барнацький, заблоковано роботу комісії з розгляду питань щодо погодження документації із землеустрою при Бориславській міській раді. А раз не виділяється земля, то й інвесторів нема. - Я з повагою ставлюся до народного депутата України Юрія Кармазіна, - каже селищний голова Іван Піляк, - переконаний, що він не є ворогом Східниці. Тож, якби в нього була об’єктивна інформація з першоджерел, він би зробив зовсім інші висновки. Наприклад, він закидає начебто за моєю участю незаконно виділені земельні ділянки, хоча їх виділили ще в 2006 році, коли в Східниці був інший голова.
Не приймала селищна рада жодних рішень і щодо вирубки лісу в 2011 році. А щодо звинувачень стосовно виділення земельних ділянок у лісосмузі урочища «Вапнярка», то вони взагалі скеровані не за адресою, позаяк ця територія належить до Новокропивницької сільської ради, з якою ми не приймали жодних спільних рішень. Безпідставними є також звинувачення щодо буцімто передачі ТзОВ «Владо» земельної ділянки площею 2,5 га. Тому я радив би самому Юрію Кармазіну приїхати до Східниці й вивчити питання. Переконаний, думка в нього зміниться кардинально. А поки що «вистріл» авторів «скандальних» кореспонденцій, схоже, не досяг цілі: появу в пресі матеріалів зі звинуваченнями на адресу селищного голови та селищної ради в самій Східниці не сприйняли на «ура!». Проти виступили працівники другого нафтопромислу, медичні працівники, чимало підприємців та мешканців селища. Вони звернулися до Східницької селищної ради зі зверненнями розглянути це питання на сесії й «дати відсіч». Тому за звернення щодо припинення «цілеспрямованої наклепницької кампанії» проголосували всі 14 депутатів, присутніх на сесії.
Дмитро ФЕДАНОголошення


«Дрогобиччина: свідки епох» у Бориславі

У Бориславі презентували книгу Романа Пастуха, Петра Сов’яка, Ігоря Шимка «Дрогобиччина : свідки епох». Книгу видано за сприяння Ігоря Куруса, головного редактора тижневика «Каменярі».

Пропозиції від партнерів:


Пропозиції від партнерів:

Дивитися фотопанораму свята - в місті Стебник відбулося відкриття стадіону (натисніть фото)Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь в оцінюванні малюнків, що надіслали діти-учасники на "Конкурс про природу".
Перейти на сторінку конкурсу


Пропозиції від партнерів:


Анонс наступного номеру № 42 (119): 01.11 – 07.11.2012 р.

Для збільшення натисніть курсором на вибрану сторінку номеру

 
ПРО ПОГОДУ


КУРСИ ВАЛЮТ
Курс долара Курс євро Курс рубля


Хостинг-партнер проекту
ТОВАРИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
авіа-, авто-, мото-техніка подарунки, сувеніри побутова техніка, електротовари продукти харчування
напої, табак промислова хімія, добрива рослини, тварини сільгосптехніка
канцелярські товари засоби безпеки кіно, фото, оптика, музичні інструменти засоби зв`язку
книги, касети, CD будматеріали, сантехніка комп`ютери, комплектуючі сировина, матеріали
косметика, парфумерія тара та упаковка меблі, предмети інтер`єру товари для дітей
медичні товари та обладнання товари для спорту та відпочинку нерухомість госптовари, побутова хімія
обладнання, інвентар електроніка одяг, взуття, текстиль ювелірні вироби
оргтехніка, офісне обладнання паливно-мастильні матеріали програмне забезпечення, софт антикваріат


ПОСЛУГИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
банківські, фінансові юридичні бухгалтерські, аудиторські рекламні, маркетингові
побутові ремонт автотранспорту, автосервіс ветеринарні ремонт побутової техніки
знайомства ремонт меблів інтер`єр, дизайн ремонтно-будівельні
інформаційні зв`язок, інтернет кур'єрські митні
медичні, косметологічні урочистості, фото-, відеозйомка налагоджувальні роботи транспортні, експедиційні, складські
освітні, учбові працевлаштування поліграфічні, видавничі, дизайн туристичні, відпочинок
операції з нерухомістю електро-монтажні охоронні, страхування нотаріальні
переклад текстів консалтингові ремонт комп`ютерів проектно-конструкторські