Антикорупціонера, який «притягнув» в місто мільйони гривень, можуть звільнити. Кому заважає В.Кондзьолкa?

Антикорупціонера, який «притягнув» в місто мільйони гривень, можуть звільнити. Кому заважає В.Кондзьолкa?
12.09.2016

Антикорупціонера, який «притягнув» в місто мільйони гривень, можуть звільнити. Кому заважає В.Кондзьолкa?

  Днями "ТВ" оприлюднив хорошу статтю під назвою «Хто контролює Кучму». Її варто згадати в контексті того, що нове оточення міського голови спільно з тими, кого голова вважає своєю опозицією, разом роблять все для того, аби остаточно знищити його попередню команду.
  Для чого? Судіть самі. Голова без команди (чинну кліку назвати командою язик не повертається) – вже не голова, а так.. пішак.
  Отож, за неофіційною інформацією, депутати збирають підписи щодо включення в порядок денний питання про заслуховування звіту керівника КУ «Інститут міста Дрогобича». Начебто, заслухавши звіт, мають намір визнати роботу незадовільною і вимагати звільнення В.Кондзьолки..
  Прикметно, що ініціатором таких речей, як стало відомо з власних джерел, є депутати від «Громадянської позиції» за підтримки «Свободи».

Чому саме так? Хто надзвичайно сильно і чому прагне звільнити Володимира Козндзьолку?

Перший аспект: антикорупційний.

  Передусім, радимо звернути увагу на прізвище Балог. Саме Олег Балог є головою земельної комісії і саме щодо роботи земельної комісії у Моніторингового комітету з ранньої протидії корупції, в якому працював В.Кондзьолка, виникало надзвичайно багато запитань. Непрозорість прийняття рішень щодо виділення землі, незнищене «садівництво» і т.д і т.п. Ще в лютому, після виступів В.Кондзьолки з цього питання, пан Балог, яко голова ГО «Служба безпеки управління «Антикорупція» (зате вслухайтесь як абревіатура звучить – СБУ «Антикорупція») ініціював цілий ряд скарг і запитів щодо діяльності В.Кондзьолки. Шукали корупцію в діяльності КУ та В.Кондзьолки. Не знайшли.
  Отож, панові Балогу кісткою поперек горла стоять вимоги В.Кондзьолки щодо дотримання законності, щодо зміни підходів до процедури виділення землі у Дрогобичі, тощо. До речі, так же кісткою поперек горла панові Балогу стояла екс-радниця міського голови Надія Лисенко, яка вимагала припинити виділення земельних ділянок «під садівництво» в зонах фактичної житлової забудови.

Другий аспект: фінансовий.

Під керівництвом Володимира Кондзьолки Інститут міста «притягнув» у Дрогобич не один десяток мільйонів гривень. Вочевидь, хтось гадає, що це «живі» грошові потоки, і на них можна добряче всадитись. Мушу розчарувати: Інститут подає заявку, виграє проект – і передає проект на втілення розпоряднику. Тобто, до використання грошей стосунку не має. Лише знаходить їх і приносить в місто.

…Півгодини попрацювати в його кабінеті тет-а-тет насправді неможливо. Постійний рух, постійні консультації. Хтось проект пише, хтось мікро-проект, комусь по бюджету допомогти треба, когось проконсультувати чи навчити слід. «Хочу проект написати. До кого йти? – До Кондзьолки». Цей діалог можете почути по кілька разів на день. Але ж ні, виявляється, всі структури в нас працюють на відмінно – а Володимир Кондзьолка "халявщик на зарплаті"
   В принципі, зважаючи, що у дрогобицьких "верхах" з логікою і здоровим глуздом проблеми вже давно – депутати дійсно можуть розглянути це питання і навіть ухвалити рішення про визнання роботи незадовільною – з тим, щоб В.Кондзьолку було звільнено. І порушення процедури, і те, що виконком схвально оцінив його роботу, і робота на зміну системи – це нікого не цікавить. Нікого не цікавить провалена реформа в сфері ЖКГ, медицина без зарплати, освіта, яка ледь зводить кінці з кінцями, фірми-одноденки, які під патронатом Департаменту і радника здійснюють "ремонти", незрозумілі метаморфози з пасажирськими перевезеннями. З цим, виявляється, в місті все нормально. А ось антикорупційна діяльність керівника Інституту міста - це зло.
  Отож, цілком ймовірно, що до найбільших ворогів Дрогобича скоро додасться і він та виглядатиме цей список так: Терлецька, Ясюра, Лисенко, Кондзьолка.
  І це буде навіть не сумно. Тут можна буде ставити діагноз про клінічний випадок ідіотизму.
  Тож чекаємо сесії, а заразом пропоную вам ознайомитись зі звітом-інформацією про роботу комунальної установи «Інститут міста Дрогобича» Дрогобицької міської ради за І півріччя 2016 року

«Комунальна установа «Інститут міста Дрогобича» утворена в 2011 році. В 2015 році штат Інституту налічував чотирьох працівників, три з яких на 0,5 ставки, в 2016 році – чотири працівники на повну ставку.
  Бюджет Інституту міста на 2015-й рік становив 165 тис. грн., на 2016-й – 350 тис. грн. За підсумками 2015-го року установою було залучено 1039 тис.грн., у 2016 році залучено:

  1. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку два проекти обрано у 2016 році для співфінансування з ДФРР загальною вартістю 25 млн. 871 тис. грн., співфінансування з ДФРР – 23 млн 077 тис. грн. На 2016 рік співфінансування становить -11млн. 720 тис.грн. Загальна кількість розроблених та поданих проектів — одинадцять.

  2. Для фінансування 24 проектів з енергозбереження на суму 4млн 803 тис. грн., співфінансування з обласного бюджету складає 2 млн 148 тис. грн. Загальна кількість поданих проектів 28.

  3. В рамках конкурсів ЄС/ПРООН Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», :
для комплексної термомодернізації двох будинків загальною вартістю 7 млн 943 тис. грн., залучено кошти ПРООН –5 млн 957 тис. грн.; 7 будинків (ОСББ) обрано для проведення робіт з термомодернізації фасадів, заміни вікон, ремонту даху, тощо – розробляється проектно-кошторисна документація (до 300 тис. грн.) на потреби ОСББ з ремонту будинків, залучена орієнтовна сума 2 млн 110 тис. грн., співфінансування з ЄС/ПРООН – 1 млн 55 тис. грн. Співфінансування проектів з енергозбереження (заміна вікон та дверей) в ДНЗ №24 і ДНЗ №29 м.Дрогобича з коштів ЄС/ПРООН. Орієнтовна сума 7,5 тис. $ на кожен об’єкт, або 375 тис. грн. на два садочки.

  4. Залучено співфінансування з Львівської обласної ради проекту з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям в розмірі 500 тис. грн., співфінансування з міського бюджету – 250 тис. грн.

  5. Залучено з бюджету Львівської області (затверджено на сесійному засіданні 26.04.2016р.) фінансування в сумі 4 млн 573 тис. грн. на наступні проекти:
– Реконструкція системи аерації міських очисних споруд м. Дрогобича — 2,034 млн. грн.
– Реконструкція з прибудовою ЗОШ №5 – 1,5 млн. грн.
– Реконструкція магістральних електромереж Дрогобицької міської лікарні №1 (хірургічний корпус) — 171,6 тис. грн.
– Впровадження енергозберігаючих заходів шляхом реконструкції у ДНЗ №20 — 368 тис. грн.
– Співфінансування з обласного бюджету пілотного проекту ЄС/ПРООН “Комплексна термомодернізація двох багатоповерхових будинків” – 500 тис. грн.
Загальна вартість всіх проектів, розроблених Інститутом міста в 2016 році та обраних переможцями конкурсів, становить 45 млн300 тис. грн., сума залучених коштів — 36 млн 811 тис.грн., сума залучених коштів на 2016 рік — 25 млн 454 тис. грн.

Активне сприяння залученню коштів для реалізації проектів надали депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, начальник фінансового управління Оксана Савран, перший заступник міського голови Ігор Герман. За поданням депутата обласної ради Василя Масного організовано обговорення формування цін на послуги з встановлення вікон. Інститутом міста розроблена методика оцінювання вартості робіт з наданих послуг.

  6. КУ «Інститут міста Дрогобича» в 2016 році завершує реалізацію проекту по реставрації стінописів пам’ятки архітектури XV- XVІ ст. церкви св.Юра, який здійснюється за кошти гранту посольства США, загальна сума гранту – 85 тис.доларів США, проект розпочався в 2013 році. В ході проекту реставруються унікальні стінописи дерев’яної церкви св. Юра, яка є в списку пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО, крім того, проведено протипожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу, замінено електропостачання церкви, встановлено зовнішню підсвітку об’єкту.

  7. Розроблено і подано на конкурс програми японського посольства «Кусаноне» проект «Створення регіонального перинатального центру шляхом закупівлі та встановлення спеціального медичного обладнання у Дрогобицькому міському пологовому будинку» на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки, загальна вартість 80 тис. $.

  8. На конкурс проектів ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” прийнята заявка від Інституту міста на проект «Smart Сity» (Розумне місто). Загальна сума проекту 31 тис.$, співфінансування з ПРООН – 25 тис.$.

  9. КУ «Інститут міста Дрогобича» у співпраці з біологічним факультетом Дрогобицького університету та ГО товариство“Юрій Дрогобич” подано на конкурс організації EuropeanOutdoorConservationAssociation (Швейцарія) проект з висадки дерев у м.Дрогобич «Drogobychgoesgreen». Проектом передбачається висадка 180 саджанців дерев у трьох різних секторах міста Дрогобича (сквер «Небесної сотні», біля міської ради на площі Ринок, по вул.Шевчена, 23 біля вілли Яроша). Бюджет проекту – 18 тис. євро.

  10. Розроблено проект та подано на бюджетну комісію «Положення про громадський бюджет міста Дрогобича», метою якого є залучення громади до процесу формування та реалізації бюджету міста.

  11. Інститут міста розробив «Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям, громадським спілкам на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі», яка розроблена з метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій, громадських спілок, надання їм практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки на виконання суспільних завдань «Стратегічного плану економічного розвитку м.Дрогобича до 2020 року».

  12. Працівники Інституту міста подали в ЛОДА пропозиції проектних ідей на 2017 рік до Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

  13. Інститут міста Дрогобича спільно з громадським об’єднанням «Товариство “Юрій Дрогобич” та громадською ініціативою “Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” неодноразово організовували круглі столи, тренінги та зустрічі з громадськістю для обговорення антикорупційних механізмів в регламентах та процедурах органів місцевого самоврядування, механізмів взаємодії влади і громади, методи спілкування з владою.

  14. Працівники Інституту міста приймали участь у семінарах та нарадах, організованих Департаментом міжнародної технічної допомоги ЛОДА для вивчення методів написання проектів МТД.

  15. Інститут міста організовує наради з розпорядниками коштів, виконавцями, виробниками будівельних конструкцій, проектантами для постійного моніторингу та допомоги в реалізації проектів (ДФРР, ЄС/ПРООН, мікропроектів тощо).

  16. Працівниками Інституту протягом останніх місяців проводиться глобальна підготовка до транскордонного проекту за участю польських партнерів. Інститут міста постійно проводить моніторинг нових ідей, проектів, вивчаючи досвід інших міст, а також закордонних партнерів у розвитку місцевого самоврядування, економічному розвитку міст.

  17. Інститут міста Дрогобича має свою інтернет сторінку та сторінку у соціальній мережі Фейсбук та публічно через сторінку у Фейсбуці оприлюднює щомісячні звіти про свою діяльність, надсилає електронною поштою депутатам та керівництву міської ради."

Марія Кульчицька
Источник:  http://www.drogmedia.net.ua/


Оголошення


«Дрогобиччина: свідки епох» у Бориславі

У Бориславі презентували книгу Романа Пастуха, Петра Сов’яка, Ігоря Шимка «Дрогобиччина : свідки епох». Книгу видано за сприяння Ігоря Куруса, головного редактора тижневика «Каменярі».

Пропозиції від партнерів:


Пропозиції від партнерів:

Дивитися фотопанораму свята - в місті Стебник відбулося відкриття стадіону (натисніть фото)Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь в оцінюванні малюнків, що надіслали діти-учасники на "Конкурс про природу".
Перейти на сторінку конкурсу


Пропозиції від партнерів:


Анонс наступного номеру № 42 (119): 01.11 – 07.11.2012 р.

Для збільшення натисніть курсором на вибрану сторінку номеру

 
ПРО ПОГОДУ


КУРСИ ВАЛЮТ
Курс долара Курс євро Курс рубля


Хостинг-партнер проекту
ТОВАРИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
авіа-, авто-, мото-техніка подарунки, сувеніри побутова техніка, електротовари продукти харчування
напої, табак промислова хімія, добрива рослини, тварини сільгосптехніка
канцелярські товари засоби безпеки кіно, фото, оптика, музичні інструменти засоби зв`язку
книги, касети, CD будматеріали, сантехніка комп`ютери, комплектуючі сировина, матеріали
косметика, парфумерія тара та упаковка меблі, предмети інтер`єру товари для дітей
медичні товари та обладнання товари для спорту та відпочинку нерухомість госптовари, побутова хімія
обладнання, інвентар електроніка одяг, взуття, текстиль ювелірні вироби
оргтехніка, офісне обладнання паливно-мастильні матеріали програмне забезпечення, софт антикваріат


ПОСЛУГИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
банківські, фінансові юридичні бухгалтерські, аудиторські рекламні, маркетингові
побутові ремонт автотранспорту, автосервіс ветеринарні ремонт побутової техніки
знайомства ремонт меблів інтер`єр, дизайн ремонтно-будівельні
інформаційні зв`язок, інтернет кур'єрські митні
медичні, косметологічні урочистості, фото-, відеозйомка налагоджувальні роботи транспортні, експедиційні, складські
освітні, учбові працевлаштування поліграфічні, видавничі, дизайн туристичні, відпочинок
операції з нерухомістю електро-монтажні охоронні, страхування нотаріальні
переклад текстів консалтингові ремонт комп`ютерів проектно-конструкторські