В Бориславі знову орудує “трубна мафія” !!!

В Бориславі знову орудує “трубна мафія” !!!
11.07.2016

В Бориславі знову орудує “трубна мафія” !!!

На даний момент після неодноразової крадіжки труб в м. Борислав, ми готується звернення до Президента України та всіх силових структур, з метою перешкодити розкраданню майна нашого міста.

Також готуємо звернення до п.Матківсього Богдана, як нашого (121 округ) представника у Верховній Раді.

Також готуємо звернення до п.Парасюка, до котрого представники БОРИСЛАВ-oNline звернулись за допомогою. Він обіцяв допомогти  місцевим активістам.

КРАДІЖКА ТРУБ У БОРИСЛАВІ
Відкрите звернення Комітету громадського самоврядування мікрорайону Тустановичі до міського голови м. Борислава Ігоря Яворського та в. о. керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Сергія Сисина.

20 червня цього року членами Комітету громадського самоврядування мікрорайону Тустановичі Орестом Сенівим та Миколою Волощаком було зафіксовано початок якихось незрозумілих робіт по лінії проходження водогонів по вул. Тустановицькій (викопано довгу і глибоку траншею).
Зранку 22 червня була спроба прояснити ситуацію з диспетчером КП “Бориславводоканал”, проте останній нічого відповісти не зміг, мовляв: “Звертайтеся до головного інженера чи директора, а я нічого не знаю”. Після виходу на місце, виявилось наступне: невідомі особи під керівництвом колишнього працівника водоканалу Винара О. В. проводили якісь роботи на пластмасовому водогоні діам. 160 мм., котрий був пошкоджений при копанні траншеї, а збоку на бруствері лежали витягнуті назовні чавунні труби діам. 215 мм. – фрагменти донедавна діючого водогону. Щось пояснити п. Винар категорично відмовився. Тому, зважаючи на критичну ситуацію з крадіжками водяних труб на теренах Борислава протягом останнього десятиліття на тлі повної бездіяльності міської влади з цього питання, мешканці Тустанович спішно задіяли активістів Всенародного об’єднання “ПРАВО ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ” Віталія Просяновського, Тараса Кучманича, Романа Жовніра та Олега Дергуна (двоє останніх є депутатами Бориславської міської ради), щоб одержати хоч якусь відповідь. В другій половині дня, під вечір, на місці цих розкопок 1-й заступник міського голови Едуард Бринь намагався запевнити всіх, що роботи проводяться абсолютно законно — даний водогін не використовується для подачі води і міська рада прийняла рішення про його демонтаж.
Аргументація мешканців про те, що даний чавунний водогін був збудований НДІ “Синтез” на початку 1970-тих років і на сьогодні перебуває в хорошому стані (у витягнутих трубах практично відсутній намул), ще донедавна був задіяний у постачанні води не тільки мешканцям мікрорайону Тустановичі, але і у район вулиць Коваліва, В. Великого та 600-річчя Борислава, чиновником до уваги не бралась. Як не бралось до уваги і те, що в Тустановичах з’явились цілі нові заселені мікрорайони житлової забудови, плани під будівництво постійно видаються — тобто серйозно зростає рівень споживання води. Даний водогін міг допомогти у вирішенні цієї постійно зростаючої проблеми водопостачання. Також він міг би допомогти при вирішенні різних форс-мажорних обставин у зимові періоди, зважаючи на нестабільність та різкі зміни кліматичних умов, як це вже було кілька років тому, коли в р-ні Коваліва ледь не виник “новий Алчевськ”.
Е. Бринь не зміг дати відповідь на запитання “Хто, чому і за яких обставин прийняв рішення про виведення з технологічного процесу водопостачання населення міста саме цього водогону, який в контексті сказаного має стратегічне значення, бодай і місцевого характеру”. Не інакше, як вже тоді його готували для крадіжки.
Не зміг він підтвердити свої слова і жодними документами. Єдине, що побачили присутні — це т. зв. договір на відповідальне зберігання викопаних труб, підписаний Я. Лопушанським та організацією, яка викопували труби. Але чомусь ці труби мали зберігатися на площадці у м. Львів. Цей “документ”, навіть при побіжному огляді, інакше як окозамилюванням назвати не можна.
В цей же вечір з 1-им заступником міського голови було погоджено призупинення робіт по демонтажу цього водогону на кілька днів — до вияснення всіх обставин.
Проте, роботи не припининялися — аж до підняття наверх з викопаної траншеї довжиною близько 140 метрів всіх труб даного водогону.
Наступного дня в процесі вивчення документів з даного питання, а саме: рішення Бориславської міської ради № 112 від 31.03.2016 року з відповідним пакетом нами виявлено наступне:
1. Я. Лопушанський — голова ліквідацйної комісії КП “Бориславводоканал”, як ініціатор цього дійства, підготував пакет документів, що лягли в основу цього рішення. При цьому, ні він, ні міський голова зі своїм першим заступником не взяли до уваги того, що рішення про виведення водогонів з технологічного процесу водопостачання населення міста носять характер стратегічного планування, а тому можуть прийматись тільки міською радою або її виконавчим комітетом, але аж ніяк не керівництвом водоканалу, тим більше в процесі ліквідаційної процедури.
2. В додатку до вказаного вище рішення записано – “водопровід по вул. Тустановецькій — сталь діам. 300 мм., дата вводу в експлуатацію 1950 р.”
Наспрвді ж викопується чавунний водогін діам. 215 мм. і датою введення в експлуатацію близько 1972-1974 р.р. (вчиняється крадіжка труб).
3. Перший заступник міського голови Е. Бринь самоусунувся від контролю за виконанням рішення Бориславської міської ради № 112 від 31.03.2016 року, адже чомусь не побачив, що підписаний Я. Лопушанським договір відповідального зберігання викопаних труб на площадці у м. Львів суперечить п. 2 цього рішення і є нічим іншим як формальною підставою для оформлення транспортних документів, по простому “документів на дорогу”. Чомусь Е. Бринь не побачив факту невідповідності виконуваних робіт по вул. Тустановицькій та рішення Бориславської міської ради № 112 від 31.03.2016 року. З іншого боку, категорична відмова Е. Бриня припинити або бодай призупинити демонтаж трубопроводу по вул. Тустановицькій не може розцінюватись інакше як злочинна бездіяльність, що призводить до тяжких наслідків для господарки міста, а можливо і як співучасть у вчиненні злочину.
4. Чим керувався міський голова І. Яворський, який всупереч регламентним вимогам спонукав депутатів до термінового прийняття даного рішення міської ради?
Як висновок.
Вважаємо, що Я. Лопушанський, за попереднім погодженням з керівництвом міста, усвідомлено ввів в оману депутатський корпус м. Борислава.
А тому, вимагаємо від міського голови І. Яворського:
 негайно припинити демонтаж-крадіжку чавунного водогону діам. 215 мм. по вул. Тустановицькій;
 відновити його зруйновану частину коштом вищеперерахованих осіб;
 повернути відремонтований водогін в систему водопостачання міста;
 дати належну оцінку Я. Лопушанському як голові ліквідаційної комісії КП “Бориславводоканал” та іншим особам, причетним до цього питання.

Дрогобицьку місцеву прокуратуру просимо розглянути наше звернення як заяву про злочин, за результатами розгляду якої громадськість зможе зробити належні висновки про те, чи можна сподіватись на позитивні зрушення після приходу на посаду Генпрокурора Ю. Луценка.
На адресу прокуратури додаємо копію рішення Бориславської міської ради № 112 від 31.03.2016 року та копію акту з місця події з фіксацією матеріалу.
Сподіваємося на належне реагування
Источник:  http://boryslav-online.com.ua/


Оголошення


«Дрогобиччина: свідки епох» у Бориславі

У Бориславі презентували книгу Романа Пастуха, Петра Сов’яка, Ігоря Шимка «Дрогобиччина : свідки епох». Книгу видано за сприяння Ігоря Куруса, головного редактора тижневика «Каменярі».

Пропозиції від партнерів:


Пропозиції від партнерів:

Дивитися фотопанораму свята - в місті Стебник відбулося відкриття стадіону (натисніть фото)Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь в оцінюванні малюнків, що надіслали діти-учасники на "Конкурс про природу".
Перейти на сторінку конкурсу


Пропозиції від партнерів:


Анонс наступного номеру № 42 (119): 01.11 – 07.11.2012 р.

Для збільшення натисніть курсором на вибрану сторінку номеру

 
ПРО ПОГОДУ


КУРСИ ВАЛЮТ
Курс долара Курс євро Курс рубля


Хостинг-партнер проекту
ТОВАРИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
авіа-, авто-, мото-техніка подарунки, сувеніри побутова техніка, електротовари продукти харчування
напої, табак промислова хімія, добрива рослини, тварини сільгосптехніка
канцелярські товари засоби безпеки кіно, фото, оптика, музичні інструменти засоби зв`язку
книги, касети, CD будматеріали, сантехніка комп`ютери, комплектуючі сировина, матеріали
косметика, парфумерія тара та упаковка меблі, предмети інтер`єру товари для дітей
медичні товари та обладнання товари для спорту та відпочинку нерухомість госптовари, побутова хімія
обладнання, інвентар електроніка одяг, взуття, текстиль ювелірні вироби
оргтехніка, офісне обладнання паливно-мастильні матеріали програмне забезпечення, софт антикваріат


ПОСЛУГИ В НАШОМУ РЕГІОНІ ТА В УКРАЇНІ
банківські, фінансові юридичні бухгалтерські, аудиторські рекламні, маркетингові
побутові ремонт автотранспорту, автосервіс ветеринарні ремонт побутової техніки
знайомства ремонт меблів інтер`єр, дизайн ремонтно-будівельні
інформаційні зв`язок, інтернет кур'єрські митні
медичні, косметологічні урочистості, фото-, відеозйомка налагоджувальні роботи транспортні, експедиційні, складські
освітні, учбові працевлаштування поліграфічні, видавничі, дизайн туристичні, відпочинок
операції з нерухомістю електро-монтажні охоронні, страхування нотаріальні
переклад текстів консалтингові ремонт комп`ютерів проектно-конструкторські